fbpx

Zapraszamy do współpracy z Sufitami napinanymi

Zapraszamy do współpracy :

Architektów – Dekoratorów – Projektantów wnętrz

Zachęcamy do stosowania w projektach dla Państwa klientów rozwiązania, jakimi są sufity napinane. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem przy przygotowaniu przez Państwa projektu. Po więcej informacji zapraszamy do

kontaktu z nami.

Inwestorów

Jako inwestor w nieruchomości, dzięki sufitom napinanym podniesiesz znacząco wartość rynkową nieruchomości. Przyciągniesz wzrok klientów do swoich inwestycji wybijając się innowacyjnym rozwiązaniem na tle konkurencji.

Kontakt

Deweloperów

Sufity napinane to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych budynków. Zjawiskowy wygląd i praktyczność sufitu napinanego zapewniają wysoki standard zamieszania oraz wniesie świeżość do wnętrz nieruchomości podjętych inwestycji.

Zapytaj jak wspólnie możemy skorzystać

Wykonawców sufitów napinanych

Oferujemy korzystne prowizje od zleceń. Przy zamówieniach materiałów m. i n. profili, folii i mniejszych elementów konstrukcyjnych stały rabat.

Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia warunków współpracy. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój i spółpracę partnerską, bo przez długie l ata doświadczeń szczególnie cenimy sobie wartościowe relacje biznesowe, satysfakcjonujące każdą ze stron.

1. Co to jest sufit napinany
S ufity napinane l ub i naczej zwane też Barrisol to konstrukcje, na które składają się profile aluminiowe oraz powłoki ze specjalnego płótna. Płótno pod wpływem temperatury nabiera elastyczności, co pozwala napiąć sufit pomiędzy wcześniej przygotowaną konstrukcję z profili aluminiowych. Możliwości montażu mamy tak wiele, dzięki temu, że w naszej ofercie mamy aż ponad 20 rodzajów profili aluminiowych.

2. Ile kosztuje sufit napinany
Ceny naszych sufitów z montażem zaczynają się j uż od 100 zł / m2. Więcej…

3 . Jak zrobić sufit napinany
Z naszego doświadczenia i ratowania sytuacji j uż u nie j ednego Klienta, zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Możliwość montażu sufitu j uż nawet w 1-2 dni od zamówienia. Montaż przebiega sprawnie, a miejsce zawsze zostawiamy w takim stanie, w j akim j e zastaliśmy. Przy sufitach napinanych nie ma się, co pylić, czy brudzić.

4 . Folia na sufit napinany
O prócz bogatej kolorystyki możliwość wybrania efektu folii: mat, połysk, l ustro, satyna, transparent. Zobacz nasz wirtualny katalog ze wszystkimi dostępnymi barwami i efektami.
Więcej…

5. Jaka jest wytrzymałość sufitów napinanych?
Sufity napinane charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na wilgoć oraz zalanie, posiadają także certyfikaty przeciwpożarowe. Są odporne na wszelkiego rodzaju “pracę budynków”, często występujących w miejscach bliskich trasom komunikacyjnych oraz obszarami zagrożonymi drganiami prac górniczych. Ponadto nasza firma, wraz z każdym zamontowanym sufitem dostarcza kartę gwarancyjną na 12 lat.
Więcej…