fbpx

Usługi

Obsługa

Chcesz przeprowadzić montaż sufitu napinanego tanio i przy tym uzyskać pełnię opieki naszego fachowca? Sufity podwieszane wydają Ci się nudne, mało praktyczne i chcesz odmiany ale nie wiesz jak? Albo chcesz połączyć sufit podwieszany z sufitem napinanym i chcesz to zrobić poprawnie?

Zapraszamy do k ontaktu z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie pytania.

Montaż oświetlenia LED w suficie? Nic skomplikowanego! Z początku można skorzystać z naszego prostego kalkulatora aby zapoznać się wstępnie z kosztami za barrisol lub skontaktować się bezpośrednio z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt lub telefonicznie.

+48 730 700 333

Sufity napinane

Jesteśmy producentem i wykonawcą sufitów napinanych. Dlatego j esteśmy w stanie zagwarantować najwyższą j akość materiałów i realizacji. Wszystkie materiały przygotowujemy samodzielnie pod indywidualne zamówienie. Nie zlecamy niczego na zewnątrz. Dzięki temu mamy pełną kontrolę i pewność, co do j akości wykonania. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach sufitów napinanych, na które dajemy aż 12 l at gwarancji. Możliwości realizacji mamy tyle, na i le nam tylko pozwoli nasza wyobraźnia.

Pełna gama kolorystyczna sufitów. Efekt wykończenia: satyna, mat, połysk; nadruk wybrany przez Ciebie. Podświetlenie po obwodzie, w całości, punktowe. Wykonujemy także sufity napinane dwupoziomowe. Nie stanowią też dla nas problemu realizacje wielkopowierzchniowe, j ak aquaparki, hotele, centra konferencyjne, domy przyjęć.

Zobacz nasze realizacje: galeria.

Dlaczego sufit napinany jest lepszym rozwiązaniem niż sufit podwieszany? Poznaj zalety sufitów napinanych:

Praktyczna ochrona

Sufit napinany ochroni nasze wnętrze przed zalaniem. Gdy na piętrze nastąpi niespodziewany wyciek wody, zostanie ona zatrzymana przez folię sufitu, z której zrobi się balon trzymający ciecz. Wtedy wystarczy zgłosić się do nas w celu odpompowania wody i naciągnięcia sufitu. Sufit będzie j ak nowy! Zobacz, j ak wygląda sufit napinany, który uratował wnętrze przed zalaniem.

Najbogatsza paleta wykończenia

Przy suficie napinanym mamy najwięcej możliwości aranżacji. Przy sufitach podwieszanych nie mamy tak bogatej kolorystyki ani nie możemy wykorzystać ciekawego wzoru, grafiki, czy zdjęcia.

Bezproblemowy w utrzymaniu czystości

Sufit napinany, j est wykonany z bezpiecznej folii, dzięki temu j est ł atwiejszy w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do sufitów podwieszanych nie zbiera pleśni i grzybów. Dlatego j est i dealnym rozwiązaniem do ł azienki, pomieszczeń wilgotnych, basenów, Aquaparków, salonów piękności. Możemy zatem być pewni, że sufit napinany nigdy nam nie zgnije.

Długowieczna inwestycja w aranżację wnętrza

Od początków naszej działalności, czyli 20 l at temu j eszcze się nie zdarzyło, abyśmy naprawiali sufit wykonany przez nas. Te które zostały wykonane przez naszą firmę służą do dziś i są ozdobą wnętrz.Sufit napinany w przeciwieństwie do sufitu podwieszanego nie pęknie nam nigdy. To ważna informacja, ponieważ zwracają się do nas klienci, którym sufit podwieszany pękł.

Sprawny montaż

Montaż sufitu napinanego to czysty i szybki proces. Pomieszczenie zawsze zostawiamy w takim samym stanie, w j akim j e zastaliśmy.

Profil aluminiowy

To najważniejszy element konstrukcji sufitu napinanego, bowiem j ego j akość determinuje efektowny wygląd oraz długowieczność sufitu napinanego. Wysoka j akość i solidne wykonanie profili pozwalają zachować sufit napinany w niezmiennie doskonałym stanie przez długie l ata.

Na ich jakość wpływa sposób odlewania oraz grubość ścianki odlanego profilu. Dlatego j ako specjaliści z 20-letnim doświadczeniem w wykonywaniu i montowaniu sufitów napinanych gwarantujemy w pełni bezpieczne i najwyższej j akości profile. W naszej firmie ALTO Design stosujemy wyłącznie najwyższej klasy profile, co do których j esteśmy w pełni przekonani. Potwierdza to też długoletnia satysfakcja naszych Klientów.

Wybór profili aluminiowych, j aki oferujemy pozwala na wykonanie każdego rodzaju sufitu, m.in. sufitów ł ączonych, dwupoziomowych, podświetlanych…