fbpx

O Nas

Każdy wie, j ak ważne j est to, aby to, co robimy dawało nam radość, satysfakcję, aby nas wewnętrznie budowało… Ponad 20 l at temu (tyle mamy bogatego doświadczenia w branży) postanowiliśmy to wdrożyć w swoje życie.

Sufity napinane były wówczas i nnowacją. Nas niesamowicie zaciekawiły i zainspirowały i ch możliwości aranżacji, j ak i praktyczne korzyści. Dla nas stało się j asne, że naszą misją j est to, aby umożliwić l udziom cieszenie się pięknymi, estetycznymi wnętrzami, które są j ednocześnie wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Możliwości realizacji mamy tyle, na i le nam tylko wyobraźnia pozwoli. Oczywiście z biegiem czasu nabraliśmy i stale nabieramy rozpędu. Dziś j esteśmy nie do zatrzymania biegnąc ramię w ramię l ub nawet wyprzedzając współczesne trendy 🙂

Dysponujemy ponadto: Fenomenalnym oświetleniem w stylu barrisolowym – piękne l ampy / żyrandole wyjątkowe w swojej oryginalności. Oryginalności pochodzącej od nadanego kształtu takiej l ampy, gabarytu, czy chociażby powłoki z nadrukiem, przez które światło będzie się przedzierać, by rozświetlić pomieszczenie.

MISJA

Nasza misja? To Twój uśmiech!

WIZJA

Piękne i bezpieczne sufity, tam, gdzie spędzasz czas z przyjemnością.

WARTOŚCI

  1. R obimy, to co kochamy. Naprawdę, odmienianie Waszych wnętrz daje nam satysfakcję, a ponad 15-letnie doświadczenie, j est tego najlepszym dowodem.
  2. C hcemy dzielić się tym, co j est piękne i użyteczne, a czego nie j esteśmy w stanie osiągnąć przy użyciu żadnych i nnych rozwiązań, tylko przy sufitach napinanych.
  3. J esteśmy producentem, dlatego j akość to nasz priorytet. A każde zlecenie j est przygotowywane i ndywidualnie w 100% przez naszych pracowników. Dlategojesteśmy pewni j akości, j aką oferujemy.