fbpx

Świata nie zmienisz ale...
sufit możesz już dziś

Sufity napinane
Częstochowa

Co to jest sufit napinany?

Sufity napinane a sufity podwieszane

Sufit napinany lub barrisol są to konstrukcje, na które składają się profile aluminiowe oraz powłoki ze specjalnego płótna. Płótno pod wpływem temperatury nabiera elastyczności co pozwala napiąć sufit pomiędzy wcześniej przygotowaną konstrukcję z profili aluminiowych, których w naszej firmie jest ponad 20 rodzajów. Taka ilość profili pozwala nam wykonać dosłownie każdy rodzaj sufitu.

Sufitów napinanych jest całe mnóstwo do wyboru. Proste imitującą standardową gładź, sufity, sufity lustrzane i sufity w połysku, sufity transparentne, gdzie cały sufit jest podświetlony, po skomplikowane konstrukcje sufitów dwupoziomowych, co może pozwolić zastąpić całkiem sufity podwieszane. Ponadto sufit podwieszany nie oferuje tak bogatej kolorystyki jak sufit napinany, a większość kolorów jest dostępna w naszym katalogu.

Sufit napinany Częstochowa
- Montaż tylko z nami!

Sufit napinany w Częstochowie staje się coraz popularniejszy a nasza firma jest producentem od już ponad 23lat. Jako producent sufitów napinanych jesteśmy liderem na rynku, dzięki temu mamy możliwość oferowania montażu sufitów napinanych w atrakcyjnej cenie zapewniając przy tym najwyższą jakość.

Szybkość działania – montaż sufitów napinanych w Częstochowie możemy przeprowadzić już po 1-2 dniach od zamówienia

Wszystkie materiały przygotowujemy samodzielnie pod indywidualne zamówienie. Nie zlecamy niczego na zewnątrz. 

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach sufitów napinanych w Częstochowie

1 %
Zadowolonych klientów
1 +
Fachowców
1 ...
Tysiące projektów
1
Realizacji aktualnie

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas

+48 730 700 333
+48 791 111 200

Napisz do nas

info@altodesign.pl

wpadnij do nas

ul. Legionów 59
42-200 Częstochowa
Polska

Opisz nam swój sufit i czego oczekujesz

[wpforms id="446"]

Zadowoleni klienci

Najfajniejsze jest to, że montaż sufitów napinanych to nie tylko piękne i praktycznie rozwiązanie ale także zwiastuje zakończenie prac remontowych lub wykończeniowych, co dodatkowo potęguje radość efektu.

Galeria sufitów napinanych

Wspaniały kontakt, doradztwo i pełen profesjonalizm. Szybki czas realizacji, a efekt po prostu marzenie 🙂 Dziękuję serdecznie całej ekipie i Panu Wojtkowi 🙂

Magdalena G.

Espressivo

5/5

Sufit bajka i konkretna ekipa. Polecam.

Piotr B.
5/5