Najczęściej zadawane
Pytania

Postaramy się zebrać wszystkie państwa pytania w jednym miejscu i udzielić krótkich i konkretnych odpowiedzi. w pozostałych podstronach znajda państwo więcej szczegółowych informacji na nurtujące kwestie.
Znacznie więcej informacji na temat sufitów napinanych znajdą państwo w zakładce sufity napinane pod Usługami a profil aluminiowy do sufitów jest szczegółowo opisany w dziale Profili aluminiowych.

Sufit napinany to specjalne płótno, które pod wpływem temperatury jest rozciągane na suficie.

Zależy jaki rodzaj sufitu napinanego, jaki rodzaj folii planujemy montować, ale w większości  przypadków nie ma jakiś szczególnych zaleceń jesli chodzi o sufit, natomiast najlepiej dla Ciebie aby ściany przede wszystkim były wykończone. Sufit napinany to tak naprawdę koniec remontu / wykończenia pomieszczenia. 

Jeśli projekt przewiduje ogólnie sufit podwieszany, wówczas tak, to pierwsze kroki jakie należy podjąć przed napinaniem sufitów.
Natomiast nie są one wymagane do montażu sufitów napinanych. Jest możliwość montować sufity napinane dwupoziomowe, jeśli zależy nam na uzyskaniu charakterystycznego uskoku. Można także montować ledy na suficie dwupoziomowym. Zapraszamy do Galerii.